Üniversiteli Ebru EROĞLU
19 Eylül 2010
16:31
1518 Kez Okundu

Süleymanbeyler Köyü Serdaroğlu mahallesinden Kasap İsmail EROĞLU’nun kızı Ebru EROĞLU Ankara Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi Öğretmenliği  bölümünü kazanarak bu yıl Üniversite eğitimine başlıyacaktır. Ebru ‘yu tebrik eder, öğrenim hayatında başarılar dileriz.

NOT : Diğer üniversiteli öğrencilerimizi de bu sitede görmek için öğrenci bilgileri ve fotoğrafla site yöneticisine müracaat ediniz.

hakkında:
"Üniversiteli Ebru EROĞLU" yazısına 1 yorum yapılmış
  1.  
    Muharrem GÜMÜŞ

    Mahallemiz sakinlerinden İsmail kardeşimizi ve kızını tebrik ediyorum. Kızlarımızın ortaokula bile gönderilmediği günleri hatırlıyorum da Yeni nesillerin karanlıkları aydınlatmada ne kadar hevesli olduklarını duydukça mutlu oluyorum.
    1983 yılında ereğlide okula gidebilmek için servis tutacak sayıda olmadığımız gerekçesi ile hiç bir dolmuşcu “kurtarmaz” diyerek bize servislik yapmamıştı. Rahmetli Ali Morcu nun kırmızı bir minibüsü vardı şehir içi çalışırdı. Onunla giderdik. Okula 1 saat 15 dk önce varmış olurduk. Ali Morcu’yu kaçırdığımızda tek alternatifimiz vardı “otostop” yapmak. sonraki yıl sayıca çoğaldığımızdan servis tutabilmiştik.Sonraki yıl ise kapışılıyorduk.

Cevap Yazın

Anti-Spam Quiz:

Blue And Black WP Theme