Süleymanbeyler Köyü yeni Muhtarını seçti.
31 Mart 2019
22:00
231 Kez Okundu

Türkiye genelinde mahalli idareler seçimlerinin açıklanmasıyla yurt genelinde olduğu gibi Zonguldak Ereğli Süleymanbeyler Köyü’nde de muhtar adaylığı yarışları başlamış oldu. Aylardır süren yarış neticesinde adayların Kdz.Ereğli ilçesinin nüfus bakımından en kalabalık köy olması nedeniyle ( 2018 verilerine göre 1434 ) Süleymanbeyler Köyü’nün ihtiyaçlarının olduğu bir gerçek olarak çeşitli vaatlerinin açıklanmasıyla seçmenler tercihlerini kullanarak önümüzdeki 5 yıllık dönem için Mehmet Morcu”ya muhtarlık yetkisini vermiştir.

Adaylar ve Üye listeleri aşağıdaki gibidir.

 

Eyüp MARANKOZ Muhtar Adayıİsmail Günaydın Muhtar AdayıMehmet MORCU Muhtar AdayıSedat ÖZTÜRK Muhtar AdayıYaşar GÜMÜŞ Muhtar Adayı
1Şakir ULU1İhsan AYDIN1Kazım TOPÇU1Adem ALTUN1Yılmaz YALÇIN
2Tevfik ULU2İsmail MARANKOZ2Ali İhsan OKUR2Engin AÇAR2Özgür DEMİRCİ
3Hasan MARANKOZ3Asım BEKDAŞ3Faruk ERDEN3Asım MARANKOZ3Asım MARANKOZ
4Yaşar TOPÇU4İsmet MISIRLI4Adem YAMAN4Mehmet DEMİRTAŞ4Süleyman TOPÇU
5Samet CANDAN5Feyzullah TOPÇU5Hüseyin DOĞAN5Tarık TAŞ5Cuşkun KARATAŞ
6Sercan DEMİRCİ6Hazım MARANKOZ6Hüseyin TOPÇU6Ergin YİĞİT6Nihat GÜNAYDIN
7İlkay DOĞAN7Yaşar GÜMÜŞAKÇA7Ferdi CANDAN7Sinan ALTUN7Sabahattin DOĞAN
8Adem USLU8Satılmış OKUMUŞ8Gökhan TOPÇU8Yaşar SEVİM8Levent KAŞIKÇI
9polat GÜMÜŞ9Recep GÜMÜŞ9Muammer ALKAN9Yaşar ÇAKIRGÖZ9Yalçın ÇİV
10Savaş KULAN10Erol UYUCU10Beytullah ÇETİN10Cumhur ULU10Hüseyin ÇİV

 

http://www.nufusune.com/eregli-ilce-nufusu-zonguldak

Cevat ÖZTÜRK hakkında:
"Süleymanbeyler Köyü yeni Muhtarını seçti." yazısına 1 yorum yapılmış
 1.  
  Ünal MARANKOZ

  Türkiye Cumhuriyeti 31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel Seçimlerini Dün İtibariyle Tamamladı.
  Süleymanbeyler Köyü bu seçimlerde doğal demokrasinin gereği; adayların temel sorun olarak köyümüzün gelecek sorunu olduğunu düşünüp ben bu köyün, memleketin sorunlarını çözerim ben bu halkın taleplerini karşılarım diye yola çıkan 5 (beş) adayla seçim yarışına başladı. Ve dün itibariyle Süleymanbeyler Köyü halkı ölçtü, biçti, tarttı kararını verdi. Mehmet Morcu çoğulcu demokrasinin gereği bu göreve layık görüldü. Kendisi çok hırslı, özverili, ve reformist biri genç kadrosuyla yeni yetişen gençliğinde önünü açmakta öncü oldu eskiden ihtiyar heyeti denilince akla yaşlı başlı insanların oluşturduğu heyet akla gelirdi bu algı şuan için yıkıldı ve bu fırsatı köy halkı Mehmet Morcu önderliğinde bu genç kadroya verdi. Rabbim bu güzel makamda kendilerini utandırmasın hayırlı görevler yapmalarını nasip etsin.
  – “Gelmiş geçmiş köyümüze emek vermiş, eserler kazandırmış, tüm hizmet adamlarına, azalarına, muhtarlarına minnet ve saygılarımı sunuyorum.”
  – Ve ben değerli büyüklerim Mehmet MORCU, Eyüp MARANKOZ, İsmail GÜNAYDIN, Yaşar GÜMÜŞ ve Sedat ÖZTÜRK’ e şahsım ve köyümüz adına bize bu demokrasi şölenini yaşattıkları için teşekkür ediyorum.
  Rahmetli siyaset erbabı güzel insan Muhsin Yazıcıoğlu’nun şu sözüyle durumu kapatıyorum. “Seçimler kavga aracı olmasın. Sel gider kumu kalır. Bu seçimde gidecek ama siz akraba olarak komşu olarak kalacaksınız.” – M.Yazıcıoğlu

  Yazı: Ünal MARANKOZ

Cevap Yazın

Anti-Spam Quiz:

Blue And Black WP Theme