Subaşında ilk defa böyle iftar verildi.
23 Ağustos 2011
20:55
1801 Kez Okundu

Süleymanbeyler Köyü Subaşı Mahallesi Camii önünde bu yıl  ilk defa böyle bir iftar yemeği verildi. Subaşı Cami imam hatibi Hazım TOPCU’nun tertiplediği yaz kuran kursuna devam eden talebelere iftar yemeği verildi.

İftarı tertipleyen İmam Hazım TOPCU bu yıl ilk defa böyle bir uygulamanın yapıldığını, gelecek yıl diğer mahalle imamlarınında katkılarıyla  Süleymanbeyler Köyünde mevcut bütün camilerde yaz kuran kursuna devam eden talebelere aynı şekilde Subaşı Camii Avlusunda toplu iftar yemeği verileceğini belirtti. Bu yılki iftar yemeğinin verilmesinde maddi ve manevi katkısı olan başta Cami imam hatibi Hazım TOPCU,  aşçımız Muammer ALKAN’ın eşi ve ona yardımda bulunan komşularına, iftar yemeğinin maddi kısmına destek olan hayırsever esnaf ve halkımıza, Hazım TOPCU ve talebeler adına teşekkür ediyoruz.

NOT :  Gelecek yıl için tertip edilecek iftar için şimdiden sponsorların hazırlanmasını dileriz.

İftar fotoğrafları için tıklayınız…

——————————————————————————

talebelere_iftar Cevat ÖZTÜRK
———————————————————-

talebelere iftar teşekkür konuşması Cevat ÖZTÜRK

hakkında:
"Subaşında ilk defa böyle iftar verildi." yazısına 2 yorum yapılmış
  1.  

    slm ben its nurettin bir zamanlar cocuklugumun gectigiyre slm orhan kaveci farettin saddan feyzullah sabattim ismini sayamadığım yüm arkadaşlarıma slm cavat abi sanada şlm hocam nazım abiyede slm ben pideci rehmetli kazim min oğlu nurettin its den

  2.  
    HÜSEYİN DÜKENMEZ

    Subaşı Derneğimiz olarak çocuklara ve insanlara en güzel şekilde hizmet vermek için en güzel şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Seneye daha geniş kapsamlı programımız var çalışmalarımız devam ediyor yardımlarınızı bekliyoruz daha nice güzel günlere.
    SÜLEYMANBEYLER KÖYÜ CAMİİ YAP.VA.YAŞ.DERNEĞİ BAŞKANI HÜSEYİN DÜKENMEZ

Cevap Yazın

Anti-Spam Quiz:

Blue And Black WP Theme