Kaymakam Çorumluoğlu Köyümüzün 'Modern Hayvan Pazarı'nı İnceledi

Kaymakam Çorumluoğlu Köyümüzün 'Modern Hayvan Pazarı'nı İnceledi


Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, İlçe Tarım Müdürü Osman Günaydın ile birlikte; Köyümüzde incelemelerde bulundu.

Süleymanbeyler Köyü Muhtarı Mehmet Morcu, Kaymakam İsmail Çorumluoğlu ile İlçe Tarım Müdürü Osman Günaydın’ı Köyümüze davet etti. Davete icabet eden Çorumluoğlu ile Günaydın, yapımı devam eden “Modern Hayvan Pazarı”nda incelemelerde bulundular.

Muhtar Mehmet Morcu “Modern Hayvan Pazarı”ndaki çalışmalarla ilgili Kaymakam Çorumluoğlu ile Tarım Müdürü Günaydın’a bilgi verirken; Çorumluoğlu ile Günaydın da çalışmaların hızlı bir şekilde ilerlemesinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Kaymakam Çorumluoğlu, “Modern Hayvan Pazarı”ndaki çalışmalarda aksaklık meydana gelmesi halinde gerekli girişimlerde bulunacaklarını belirterek; Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan ruhsat alınması aşamasında da Kaymakamlık olarak üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.

Burak Market Tekel Katkılarıyla - Bu Yılbaşında Müthiş İndirim Sizleri Bekliyor ! 
Efes Ürünlerinde %5 , Şarap Ürünlerinde %10 , Diğer Ağır Alkoller de Sürpriz İndirimler Var 


 Bu Haberi Paylaş:

Bizi Takip Edin:

BENZER HABERLER

Yorumlar ( 0 )

Henüz bir yorum yapılmamış


Yorum Yaz


CAPTCHA Image

Yorumlar, editörlerimiz tarafından onaylandıktan sonra yayınlanır. Kanunlara aykırı, konuyla ilgisi olmayan, küfür içeren yorumlar onaylanmamaktadır.